Kontaktid

ASSA ABLOY Baltic AS
Priisle tee 10
Tallinn 13914
Eesti

Tel:  +372 655 9101
E-mail: eesti@assaabloy.com

 

 

Meie meeskond

Tanel Värk - ABLOY äriüksuse juht Baltikumis
tanel.vark@assaabloy.com

Gisela Toomesoo – Turundusjuht
gisela.toomesoo@assaabloy.com

Elina Sepp - Projektijuht
elina.sepp@assaabloy.com

Pavel Pilman - Projektijuht
pavel.pilman@assaabloy.com

Taavi Loor - Projektijuht
taavi.loor@assaabloy.com

Andrus Jalakas - Müügiinsener
andrus.jalakas@assaabloy.com

Agnes Saareluht - Ostu- ja müügiassistent
agnes.saareluht@assaabloy.com