Zabezpieczanie i optymalizacja dostępów w branży wodnej

Znaczenie czystej wody pitnej wymaga wyjątkowo wysokiego bezpieczeństwa. Proces uzdatniania wody jest narażony na ryzyko spowodowane niewłaściwie zachowującymi się ludźmi, takie jak wandalizm, rabunki i terroryzm. Abloy ufa wszystkim aspektom działalności branży wodnej dzięki opatentowanym rozwiązaniom o wysokim bezpieczeństwie z zaawansowanym oprogramowaniem do zarządzania dostępem i zintegrowanym oprogramowaniem administracyjnym.

For Trust w Wodzie

Abloy wzmacnia bezpieczeństwo wszystkich aspektów działalności branży wodnej - przyjmowania, uzdatniania i dystrybucji.

Ograniczony dostęp do procesu uzdatniania wody

Od drzwi do budynków po punkty dostępu w Twojej okolicy, bogata oferta produktów ABLOY zapewnia bezpieczeństwo wokół urządzeń wysokiego napięcia. Aby uniknąć szkód spowodowanych przez niewłaściwy personel wchodzący do niedozwolonych obszarów, rozwiązania do bezprzewodowego zarządzania dostępem PROTEC² CLIQ łączą wszystkie zamki i klucze dla maksymalnego bezpieczeństwa i świadomości twojej sytuacji. Prawami dostępu można zarządzać zdalnie, a klucze elektroniczne można zaprogramować na określony czas planowania. Za każdym razem, gdy klucz jest wkładany do zamka, zapisywana jest ścieżka audytu, która pomaga śledzić ruchy osób, zdalnie, w Twojej siedzibie.

Lepszy przegląd bezpieczeństwa dystrybucji wody

Poziom ryzyka rośnie wraz z procesem, ponieważ infrastruktura dystrybucji wody jest szeroko rozproszona geograficznie i zwykle bez nadzoru. Użyj ścieżki audytu, aby zobaczyć, kto uzyskał dostęp do niektórych obszarów witryny, i wykorzystaj ją również w zarządzaniu zasobami. Prawa dostępu można aktualizować za pomocą smartfona w drodze do witryny, a zgubiony lub skradziony klucz nie stanowi problemu, ponieważ prawa dostępu można łatwo usunąć z jednego klucza.