Kontaktid

ASSA ABLOY Baltic AS
Priisle tee 10
Tallinn 13914
Eesti

Tel:  +372 655 9101
Faks: +372 655 9100
e-mail: eesti@abloy.com

 

 

Meie meeskond

Saija Viiliäinen - ABLOY äriüksuse juht Baltikumis
saija.viiliainen@abloy.com

Gisela Toomesoo – Turundusjuht
gisela.toomesoo@assaabloy.com

Tanel Värk - ABLOY Eesti äriüksuse arendusjuht
tanel.vark@assaabloy.com

Elina Sepp - Projektijuht
elina.sepp@assaabloy.com

Pavel Pilman - Projektijuht
pavel.pilman@assaabloy.com

Andrus Jalakas - Müügiinsener
andrus.jalakas@assaabloy.com

Riina Koomer – Müügisekretär
riina.koomer@assaabloy.com